michael kors outlet ralph lauren pas cher ray ban outlet uk cheap michael kors cheap ralph lauren
در ابتدای راهیم

در ابتدای راهیم

دوست و برادر عزیزم بهرنگ باستانی در غم از دست دادن پدر سوگوار است. شاید پرسش این باشد که چرا در این جا این موضوع را آورده ام. کمی صبر کنید در ادامه خواهم گفت. غلامحسین باستانی پدر بهرنگ مردی منظم, مرتب و ورزشکار بود که در سن 60 سالگی از سلامت کامل برخوردار بود. هفته ی گذشته آزمایش کاملی داده بود و نتایج از سلامت کامل او حکایت داشت. او در کمپ نخلستان پالایشگاه پارسیان مشغول به کار بود و همه او را به عنوان مردی کاری و منظم و منضبط میشناسند. تا اینجا همه چیز عادی است. اما وقتی بدانید که غلام باستانی به دلیل سقوط در چاه در کمپ مسکونی پالایشگاه فوت شده است دیگر ماجرا عادی به نظر نخواهد آمد.
آخرین بار آشپز رستوران او را حدود 6 تا 6:15 صبح رویت کرده است و آخرین بار تلفن همراهش در ساعت 6:21 دقیقه به روز شده است. از کانکس محل اقامت خود خارج شده و تا ساعت 10:45 دقیقه که جسد او را درون چاه پیدا می کنند کسی از او خبری نداشته است. اینجاست که پای HSE به میان می آید. چاهی با دهانه ای به قطر 90 سانتی متر به عمق 8 متر در کمپ مسکونی حفر شده است ولی نه روی آن پوشیده شده و نه گاردی اطراف آن نصب شده است. نه چراغی نه علامت هشدار دهنده ای و نه نشانی از ایمنی.
ایمنی کجاست؟ ساده ترین و پیش پا افتاده ترین اصول ایمنی که حداقل 100 سال از آن می گذرد در این کشور و این صنعت رعایت نمی شود آنگاه ما انتظار داریم که ایمنی فرآیند را رعایت کنیم. PSM را رعایت کنیم.
متاسفم
بهرنگ جان ما به اصطلاح ایمنی کاران را ببخش و حلال کن
پ ن: تا قبل از اینکه این متن را روی سایت قرار بدهم پیگیر موضوع شدم و موارد زیر حاصل پیگیری من است:
- تا امروز یعنی 5 روز پس از حادثه هنوز این حادثه توسط HSE گزارش نشده است و تنها یک گزارش خبر از حراست در این زمینه وجود دارد.
- HSE مربوطه هر چند هنوز گطارش رسمی نداده است اما شایعه کرده که فرد قبل از سقوط سکته کرده بوده. این سکته های قبل از حادثه دیگه خیلی زیاد شده. نتیجه کالبد شکافی مرک به دلیل خونریزی وسیع داخلی رو گواهی کرده است.
- هیچ گونه نشانه یا گاردی روی چاه وجود نداشته است.
- متوفی توسط تیم آتش نشانی پالایشگاه از چاه بیرون کشیده شده و HSE پروژه هیچ اقدامی نداشته است و حتی در زمان خروج جسد از چاه هم در محل حاضر نبوده است.
- و خیلی چیزهای دردآور دیگر که اگر لازم شد در آینده خواهم گفت